Icoone® Laser – Usuwanie Cellulitu we Wrocławiu

Nowoczesne urządzenie medyczne do redukcji cellulitu zapewniające szybki, bezbolesny i trwały efekt dzięki technologii.

Usuwanie cellulitu z wykorzystaniem technologii laserowej Icoone to nowoczesna metoda, stanowiąca przełom w walce z tym problemem estetycznym. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej techniki laserowej, zabieg ten jest nie tylko efektywny, ale również bezpieczny i komfortowy dla pacjentów. Efekty są widoczne już po pierwszej sesji, a skóra staje się wyraźnie gładsza i bardziej jędrna. Ta metoda jest idealna dla osób poszukujących długotrwałych rezultatów i minimalizacji cellulitu, zapewniając jednocześnie poprawę ogólnej kondycji skóry.

Problemy ze skórą ciała w postaci cellulitu czy wiotkiej skóry spędzają sen z powiek niejednemu z naszych pacjentów. Istnieje mylne przekonanie, iż ich obecność można zredukować poprzez intensywne ćwiczenia fizyczne oraz restrykcyjną dietę, jednak coraz więcej obserwacji wskazuje na zaburzenia hormonalne oraz osobniczą podatność do odkładania tkanki tłuszczowej jako główne czynniki wystąpienia cellulitu, a na które aktywność fizyczna ma wpływ marginalny. W naszej codziennej praktyce mamy styczność z szczupłymi pacjentkami, których skóra pozostawia wiele do życzenia. Terapia Icoone jest właśnie dla tych, którzy mimo starań nie są w stanie poradzić sobie z niedoskonałościami skóry całego ciała.

Profesjonalne zabiegi Usuwania Cellulitu

Nasze pacjentki są bardzo zadowolone z rezultatów.

Zalety zabiegów Icoone® Laser

10 lat doświadczenia i specjalistyczny, bezpieczny sprzęt.

 1. Wysoka Skuteczność: Intensywna stymulacja skóry redukująca cellulit.
 2. Bezpieczeństwo i Nieinwazyjność: Bez ryzyka działań niepożądanych i bez termicznego uszkadzania tkanek.
 3. Wszechstronność: Możliwość stosowania na różnych częściach ciała i dla każdego fototypu skóry.
 4. Komfort i Bezbolesność: Procedura jest relaksująca i bezbolesna.
 5. Poprawa Tekstury Skóry: Ujędrnienie i wygładzenie bez niszczenia komórek i wywoływania stanu zapalnego.
 6. Długotrwałe Efekty: Trwała redukcja cellulitu i silne działanie na głęboko zlokalizowany tłuszcz.
m14-1536x1025
Kordprzod-2-1536x864
Untitled-15-1536x864

Nowe podejście do walki z cellulitem!

Najnowsze badania naukowe potwierdzają, że skóra nie stanowi równoległych warstw komórek. W rzeczywistości to system wolnych przestrzeni otoczonych włóknami kolagenowymi i elastynowymi, mającymi decydujący wpływ na jakość i napięcie tkanek. Odkrycia dowiodły, że komórka tłuszczowa nie stanowi osobnej jednostki funkcjonalnej, a jest częścią większego lokalnego systemu. Te doniesienia zainspirowały twórców Icoone do produkcji urządzenia, które nowatorski sposób walczy z cellulitem. Współpraca z i-Tech Industries i Quanta System SPA zaowocowała powstaniem wersji laserowej-medycznej Icoone, jeszcze skuteczniejszej w walce ze „skórką pomarańczy”!

Jak to wszystko działa?

Specjalna konstrukcja i czterokierunkowy ruch rolek Roboderm stymuluje skórę, tkankę podskórną oraz naczynia limfatyczne. Dzięki specjalnym otworom w rolkach możliwa jest mikro stymulacja obszarów zabiegowych poprzez wytworzenie stopniowanego podciśnienia. Najnowszy Icoone to urządzenie łączące ze sobą masaż podciśnieniowy, światło LED 650 nm oraz laser o długości fali 915 nm. Ostatni jest najlepiej pochłaniany przez podskórną tkankę tłuszczową. Dzięki tej opatentowanej budowie i współdziałaniu technologii laserowej w trakcie każdego zabiegu jednoczasowo działamy na wszystkie warstwy skóry.

Icoone® Laser to urządzenie medyczne, które w odróżnieniu od wersji kosmetycznej jest bardziej skuteczne, a efekty zabiegów są widoczne jeszcze szybciej!

Głowice Icoone® Laser

 1. Robotwins – Icoone Laser to jedyne urządzenie oferujące DWIE głowice do symetrycznej i jednoczasowej pracy oburącz, co stymuluje równy przepływ krwi i limfy oraz znacząco skraca czas potrzebny do osiągnięcia pożądanego efektu,
 2. Robosolo – innowacyjna, największa głowica, której działanie skoncentrowane jest na głęboko ukrytym tłuszczu, który oporny jest na diety i ćwiczenia fizyczne,
 3. Robomini – zmotoryzowana głowica skoncentrowana na pracy na małych obszarach, jak twarz, szyja i dekolt,
 4. Robomikro – najmniejsza na świecie automatyczna głowica do pracy na najdrobniejszych obszarach naszego ciała takich jak okolica oka czy ust.

Dla kogo jest zabieg Icoone® Laser?

Zabiegi Icoone Laser skierowane są zarówno do kobiet jak i mężczyzn, chcących w szybki, skuteczny i nieinwazyjny sposób rozwiązać problemy kosmetyczne czy medyczne. Dzięki dostępności wielu programów terapeutycznych, można dostosować zabiegi do indywidualnych potrzeb pacjenta. Głównymi wskazaniami do zabiegu są:

 • cellulit
 • wiotka skóra
 • miejscowo zgromadzona tkanka tłuszczowa
 • blizny pooperacyjne, pooparzeniowe
 • bóle i sztywność mięśni
 • zaparcia

Icoone® Laser w pigułce

 • laser 915nm – rozkłada komórki tłuszczowe bez uszkadzania ścian komórkowych,
 • światło LED 650nm – ułatwia przepływ i metabolizm uwolnionego tłuszczu poprzez wzrost przepuszczalności błon komórkowych,
 • połączenie lasera i światła LED – podnosi temperaturę wewnątrz komórek tłuszczowych co powoduje uwalnianie tłuszczu,
 • masaż podciśnieniowy – stymuluje transport tłuszczu oraz wspomaga ukrwienie,
 • rolki Roboderm – dostarczają 1180 bodźców na każdy dm2 skóry,

Zabiegi Icoone® są bardzo efektywne dzięki zastosowanej w urządzeniu technologii. O jego skuteczności świadczą liczne nagrody zdobywane niemal co rok, m.in. za Najlepsze Urządzenie Roku!

Cennik

Cena zabiegu Icoone zależna jest od ilości wykonanych 10-minutowych zabiegów koncentrujących się na problematycznej okolicy. Podczas każdego zabiegu wykonywana jest 20-minutowa baza – zabieg na całe ciało. DO CENY KARNETU NALEŻY DOLICZYĆ KOSZT KOSTIUMU ZABIEGOWEGO (70 ZŁ). W PRZYPADKU KARNETÓW 15-ZABIEGOWYCH, KOSTIUM GRATIS! PRZY ZAKUPIE PAKIETU ZABIEGÓWOSZCZĘDZASZ OD 650 ZŁ DO 750 ZŁ ! OSZCZĘDZASZ DO 690ZŁ PRZY ZAKUPIE PAKIETU ZABIEGÓW!

Icoone laser 1 x Focus

1 zabieg 220 zł
5 zabiegów 860 zł
10 zabiegów 1680 zł
15 zabiegów 2450 zł

Icoone laser 2 x Focus

1 zabieg 270 zł
5 zabiegów 1040 zł
10 zabiegów 2050 zł
15 zabiegów 2880 zł

Icoone laser 3 x Focus

1 zabieg 290 zł
5 zabiegów 1140 zł
10 zabiegów 2230 zł
15 zabiegów 3150 zł

Icoone laser 4 x Focus

1 zabieg 320 zł
5 zabiegów 1250 zł
10 zabiegów 2480 zł
15 zabiegów 3650 zł

Icoone laser Twarz

1 zabieg 300 zł
5 zabiegów 1050 zł

Przeciwwskazania do zabiegu

 1. Ciąża (I trymestr)
 2. Padaczka (można wykonać bez lasera)
 3. Porfiria
 4. Nowotwory
 5. Uczulenie na światło
 6. Stosowanie ziół fotouczulających tj, rumianek, dziurawiec, koper włoski
 7. Stosowanie leków fotouczulających – NLPZ, retinoidów, sulfonamidów
 8. Stosowanie na skórę po peelingach chemicznych
 9. Rany w miejscach zabiegu
 10. Choroby układu krążenia
 11. Zakrzepica w wywiadzie
 12. Choroby autoimmunologiczne

Przebieg zabiegu

Do terapii Icoone Laser nie trzeba się w ogóle przygotowywać. Konieczne jest jedynie posiadanie specjalnego kombinezonu zabiegowego (przypominającego rajstopy na całe ciało) dostępnego w naszej Klinice. Poza możliwością zakupu, zapewniamy go pacjentom darmowo przy zakupie wybranych pakietów Icoone.

Sam zabieg jest bardzo przyjemny, a od pacjenta wymaga jedynie leżenia, w trakcie którego fizjoterapeutka wykonuje na skórze ściśle określone ruchy głowicą. Procedura podzielona jest na dwie fazy – bazę, wykonywaną każdorazowo przez 20 minut na całe ciało oraz tak zwanych focusów, czyli 10-minutowych zabiegów skoncentrowanych na wybranej partii ciała, np. na pośladkach, udach czy brzuchu. Po pierwszym Icoone skóra może być delikatnie obolała, szczególnie w miejscach występowania wiotkiej skóry, ale kolejne procedury są coraz przyjemniejsze, aż do całkiem bezbolesnych. Zwykle całość zabiegu trwa około godzinę i jest zalecane, by w serii zabiegowej powtarzać go 2-3 razy w tygodniu. 

Najbardziej polecanymi pakietami Icoone Laser są te 10-cio i 15-to zabiegowe, gdyż na pierwsze widoczne efekty należy poczekać do 6-7 zabiegu.