Depilacja laserowa / Epilacja we Wrocławiu

Szybki, bezbolesny i trwały efekt dzięki nowoczesnej technologii.

Depilacja laserowa / epilacja to obecnie złoty standard usuwania niechcianego owłosienia. W przeciwieństwie do mechanicznego usuwania włosów (wosk, depilator), osiągnięty przy jej pomocy efekt jest szybki, bezbolesny i trwały. Już po jednym zabiegu epilacji, skóra pozbawiona jest włosów na wiele miesięcy. Znacząco wzrasta także komfort higieniczny, gdyż skóra pozbawiona owłosienia znacznie mniej się poci. Depilacja laserowa jest szczególnie polecana pacjentom, którzy cierpią na obrzęk okołomieszkowy (stan zapalny mieszków włosowych) czy podrażnienia skóry po goleniu.

Usuwanie owłosienia mylnie kojarzone jest bólem – to nie prawda! Dzięki nowoczesnym urządzeniom dostępnym na rynku, epilacja jest praktycznie bezbolesna! Ponadto czas trwania procedury uległ znacznemu skróceniu – zabiegi, dawniej trwające 2-3 godziny, są obecnie wykonywane nawet 3 razy szybciej. Producenci laserów prześcigają się w opracowywaniu coraz skuteczniejszych technologii, stawiając na pierwszym miejscu komfort i bezpieczeństwo pacjentów. W naszej Klinice stosujemy laser aleksandrytowo-diodowy, będący obecnie najlepszym laserem w swej klasie.

Najlepsza Technologia dla Naszych klientek

Pracujemy na Xlase Plus włoskiej firmy Biotec Lasers

Pracujemy na platformie laserowej Xlase Plus włoskiej firmy Biotec Lasers, oferującej pracę na głowicy AlexPro. Jest to laser aleksandrytowo-diodowy produkowany w Europie, który pracuje na dwóch długościach światła: 806nm oraz 760nm, pracujących całkowicie niezależnie. Dzięki możliwości swobodnego wyboru odpowiedniej długości fali światła jesteśmy w stanie dostosować je do koloru i grubości owłosienia pacjenta. Zastosowanie wiązki aleksandrytowej (760nm) pozwala bezpiecznie wykonać epilację u pacjentek z ciemną karnacją, a z uwagi na bezpieczeństwo i bezbolesność posiada pozytywną rekomendację FDA (Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków) do zastosowania u dzieci.

Zalety profesjonalnych zabiegów depilacji, epilacji w naszym Centrum Medycznym

10 lat doświadczenia i specjalistyczny, bezpieczny sprzęt.

 1. Posiadamy ekspercka wiedzę i 10 letnie doświadczenie: Korzystając z Naszych usług, masz pewność, że zostaniesz obsłużony przez specjalistkę o odpowiednich kwalifikacjach i doświadczeniu.
 2. Dysponujemy technologią na najwyższym poziomie:  Korzystamy z najnowszej technologii w zakresie epilacji, laser aleksandrytowo-diodowy, który jest bardzo skuteczny i bezpieczny.
 3. Oferujemy długotrwałe rezultaty: Profesjonalne metody depilacji, takie jak depilacja laserowa, oferują długotrwałe, a czasem nawet trwałe efekty, co oznacza mniej regularnych wizyt i oszczędność czasu i pieniędzy w dłuższej perspektywie.
 4. Zapewniamy mniej podrażnień: Dzięki precyzyjnemu podejściu i zastosowaniu odpowiednich technik ryzyko podrażnień skóry jest minimalne w porównaniu z domowymi metodami depilacji.
 5. Dajemy Ci komfort i wygodę: Brak konieczności częstego golenia czy woskowania. Po serii zabiegów możesz cieszyć się gładką skórą przez dłuższy czas.
 6. Zapewniamy bezpieczeństwo: W Naszym Centrum Medycznym przestrzegane są rygorystyczne standardy higieny, co minimalizuje ryzyko infekcji.
 7. Personalizujemy zabiegi: Nasze specjalistki dostosują zabieg do Twojego typu skóry i włosów, co zwiększy efektywność i zminimalizuje dyskomfort.

Przekonaj się do profesjonalnych zabiegów

Nasze pacjentki są bardzo zadowolone z rezultatów.

Przebieg zabiegu

Przeczytaj jak przygotować się do zabiegu

Do zabiegu epilacji należy się przygotować: dzień przed ogolić skórę przy użyciu klasycznej maszynki. Nie należy używać depilatora czy wosku, aby nie usuwać cebulek włosa, a jedynie znacząco skrócić jego łodygę. W trakcie zabiegu aplikuje się na skórę żel podobny do tego stosowanego w badaniu USG, który umożliwia prawidłowy przepływ promieni lasera do mieszków włosowych. Głowica lasera wyposażona jest w końcówkę chłodzącą, która pozwala na zminimalizowanie nieprzyjemnych odczuć, przez co zabieg jest praktycznie bezbolesny!

W zależności od okolicy ciała, zabiegi wykonuje się średnio co 4 – 12 tygodni. Odstępy między sesjami wynikają z faktu, iż włosy na ludzkim ciele znajdują się w różnych fazach wzrostu – anagenu, katagenu czy telogenu. Najskuteczniejsze efekty uzyskać można wykonując zabiegi przeprowadzane na włosach w fazie aktywnego wzrostu włosa (anagenu), ponieważ tylko wtedy energia cieplna wytworzona przez światło lasera jest w stanie dotrzeć przez łodygę do cebulki włosa.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu właśnie u Nas

zapraszamy do obejrzenia filmu

Postępowanie pozabiegowe

Przydatne informacje

Bezpośrednio po zabiegu, nie należy wystawiać okolicy zabiegowej na działanie promieni słonecznych przez okres minimum 2 tygodni. Krótkotrwale może utrzymywać się delikatne zaczerwienienie i podrażnienie skóry (obrzęk okołomieszkowy). Należy unikać: sauny, solarium, chlorowanej czy słonej wody, nie należy stosować produktów złuszczających naskórek, peelingów czy kosmetyków z kwasami lub witaminą A. Włos poddany epilacji nagle nie znika. Przez pewien czas (około 2-3 tygodnie) pozostaje on w swoim miejscu, stopniowo złuszczając się i opuszczając mieszek włosowy. W tym czasie można go skracać maszynką, jednak zwykle nie jest to potrzebne.

Standardowo potrzeba ok 5-6 zabiegów na daną okolicę, by móc cieszyć się gładką skórą, ale ostateczna ilość jest kwestią bardzo indywidualną. Znacznie więcej epilacji będzie wymagała okolica bikini czy kolan, gdy pachy już po 3-4 zabiegach są niemal idealnie gładkie. Wiele zależy także od koloru włosa – jaśniejsze przyjmują znacznie mniej energii podczas terapii i zwykle wymagają zastosowania większej mocy a także więcej sesji zabiegowych. Istotnym czynnikiem zwiększającym ilość potrzebnych procedur są zaburzenia hormonalne (np. w hirsutyzmie).

Cennik

Depilacji laserowej / Epilacji

ZABIEGI (XS) wąs/broda/ baki/ szyja/ uszy/ palce 150 zł
ZABIEGI (S) szpara pośladkowa/ kolana/kresa biała/pachwiny 200 zł
ZABIEGI (M) pachy/bikini klasyczne/ kark/ramiona/ przedramiona 250 zł
ZABIEGI (L) brzuch/klatka piersiowa/ uda/ łydki/ pośladki/ bikini głębokie 350 zł
ZABIEGI (XL) plecy/tors/ całe nogi 500 zł
PAKIET nogi +pachy +bikini 850 zł
PAKIET łydki +pachy +bikini 750 zł
PAKIET pachy+bikini 500 zł
PAKIET broda+wąs 250 zł
CAŁE CIAŁO kobiety 1300-1500 zł
CAŁE CIAŁO mężczyźni 1800-2000 zł

Przed przyjściem na wizytę upewnij się, że nie występują u Ciebie żadne z poniższych przeciwwskazań zabiegowych.

Prosimy, zapoznaj się także z zaleceniami przed zabiegiem. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 505 783 478.

Przeciwskazania

Przeczytaj uważnie

Przed przyjściem na zabieg epilacji należy zapoznać się z listą przeciwwskazań. Szczególnie zabronione jest przewlekłe (stałe) przyjmowanie ziół i leków fotouczulających. Niektóre choroby także dyskwalifikują z depilacji.

Zabiegów laserowych nie wykonujemy u pacjentów:

 • W ciąży lub karmiących piersią,
 • Z chorobami nowotworowymi,
 • Z infekcją bakteryjną, grzybiczą i wirusową w miejscu zabiegu (np. opryszczka),
 • Stosujących leki i zioła fotouczulające(m.in. dziurawiec, nagietek, skrzyp polny szałwia, bratek),
 • Stosujących terapię retinoidami i antybiotykami,
 • Do 4 tygodni od depilacji woskiem czy depilatorem,
 • Ze świeżą (4tyg) opalenizna naturalna lub sztuczna,
 • Stosujących maści/ kremy z wit.A i E,
 • Do 4 tygodni po peelingach chemicznych/mechanicznych,
 • Z chorobami autoimmunologicznymi skóry takimi jak łuszczyca,
 • Chorujących na epilepsję,
 • Z dużym tatuażem w miejscu zabiegu (ryzyko poparzenia),
 • Ze skłonnością do powstawania bliznowców.

Przed depilacją laserową / epilacją

Zanim pojawisz się na wizycie

Należy ogolić planowaną okolicę zabiegową 2-3 dni przed zabiegiem przy użyciu zwykłej maszynki.

NIE UŻYWAJ depilatora czy wosku!