LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
TRENER IBSA DERMA POLSKA

Łukasz Michalak

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Współzałożyciel Centrum Medycznego Michalak

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Specjalista z zakresu Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.
Doświadczenie z zakresu Ortopedii zdobywał w trakcie pracy i dyżurów w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki przy Dolnośląskim Centrum Urazowym we Wrocławiu oraz podczas licznych samodzielnych ostrych dyżurów w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (SOR) oraz Izbie Przyjęć. Swoją wiedzę pogłębia uczestnicząc w kursach i szkoleniach w ośrodkach o najwyższym stopniu referencyjności na terenie całego kraju.

Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie – uzyskał tytuł lekarza medycyny estetycznej. Zabiegi medycyny estetycznej wykonuje od 2015 roku. Stale pogłębia swoją wiedzę na kongresach oraz szkoleniach międzynarodowych.

Od 2022 szkoleniowiec IBSA Derma Polska (Profhilo, Aliaxin, Viscoderm).

Uczestnik i posiadacz certyfikatów jakości w zakresie badania USG stawów biodrowych niemowląt metodą Grafa, USG kolana, USG barku, USG stawu skokowego, USG łokcia oraz skleroterapii pod przewodnictwem prof. dr hab. Zbigniewa Rybaka.

Każdego pacjenta traktuję w sposób, w jaki sam chciałbym być obsłużonym.

MAGISTER FIZJOTERAPII
KOSMETOLOG
ZABIEGOWIEC CMM

Beata Michalak

WSPÓŁZAŁOŻYCIELKA CENTRUM MEDYCZNEGO MICHALAK

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunkuFizjoterapia.
Instruktor Odnowy Biologicznej.
Instruktor Pływania Osób Niepełnosprawnych.

Fizjoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w wielu warsztatach i szkoleniach z zakresu fizjoterapii oraz medycyny estetycznej.

W Centrum specjalizuje się w zabiegach epilacji, laseroterapii oraz mezoterapii igłowej. Nie straszne są jej zmiany naczyniowe, blizny, rozstępy, objawy fotostarzenia skóry czy cellulit. Na każde z nich próbuje znaleźć najlepsze rozwiązanie, dlatego z powodzeniem stosuje łączone technologie, które dają najlepsze rezultaty.

We wszystko co robię, angażuję się całym sercem a do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem.

MAGISTER FIZJOTERAPII
ZABIEGOWIEC CMM

Dominika Pakuła

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii im. Andrzeja Czamary we Wrocławiu na kierunku Fizjoterapia. Od ukończenia studiów stale rozwija swą pasje, jaką są zabiegi laserowe. Specjalizuje się w laserowym niwelowaniu skutków starzenia skóry, laserowym usuwaniu zmian naczyniowych, a w szczególności w laserowym usuwaniu owłosienia. Z powodzeniem doradza i prowadzi pacjentki w zakresie drenażu limfatycznego, redukcji cellulitu i pracy nad poprawą jakości skóry przy użyciu urządzenia Icoone Laser.

DOKTOR NAUK KULTURY FIZYCZNEJ
ZABIEGOWIEC CMM

Monika Wojciechów-Gazel

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Obroniła doktorską pt. „Styl życia i samoocena kobiet po zabiegach medycyny estetycznej a jakość ich życia”. Specjalizuje się w zabiegach laserowych: epilacji, usuwaniu przebarwień, fotoodmładzaniu skóry czy tez zamykaniu naczynek krwionośnych. Pracuje również na urządzeniach ujędrniających i modelujących sylwetkę oraz niwelujacych cellulit.
Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach, a efekty jej badań naukowych były prezentowane na wielu konferencjach naukowych.
SPECJALISTA ORTOPEDII I TRAUMATOLOGII NARZĄDU RUCHU

Szymon Manasterski

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie szóstego (ostatniego) roku specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu odbywanego w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki oraz w trakcie studiów podyplomowych z medycyny estetycznej na Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej w Warszawie.
Doświadczenie zdobywa w trakcie pracy i dyżurów w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki oraz SOR Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.
Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach w ośrodkach o najwyższych stopniach referencyjności na terenie całego kraju. Uczestnik licznych konferencji z zakresu chirurgii ręki oraz mikrochirurgii (FESHH, BSSH, EFSM).

Członek zespołu replantacyjnego przy Dolnośląskim Centrum Urazowym.

Jest certyfikowanym lekarzem w zakresie badania USG narządu ruchu.

Ponadto jest absolwentem studiów z zarządzania na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.