Ręce Cię zdradzą…

Dbając o urodę i młody wygląd często skupiamy się wyłącznie na twarzy. Ważne jest jednak, aby pamiętać, iż o młodym i zdrowym wyglądzie świadczy nie tylko stan skóry naszych dłoni, ale także szyi i dekoltu. Codzienna, nawet intensywna pielęgnacja, nie jest w stanie zatrzymać negatywnych zmian, do których dochodzi na skutek ekspozycji na światło słoneczne, środki chemiczne czy warunki pracy. Skóra dłoni jest zdecydowanie cieńsza od skóry twarzy, pozbawiona jest dużej ilości tkanki podskórnej w tym tkanki tłuszczowej, dzięki czemu zmarszczki bardzo szybko stają się na niej widoczne.
Zabiegi rewitalizujące w sposób natychmiastowy regenerują i odbudowują wątłą tkankę podskórną rąk, skutecznie „odbierając lat” ich właścicielkom.

Jak wygląda zabieg?

Podczas zabiegu wykorzystuje się działanie kwasu hialuronowego lub kwasu polimlekowego, które dzięki swoim właściwościom wolumetrycznym (nadającym objętość) fizycznie uzupełniają braki tkanki podskórnej grzbietu rąk a także skutecznie stymulują powstawanie nowych włókien kolagenowych.
Preparat podaje się przy użyciu kaniuli lub licznych iniekcji śródskórnych. Bezpośrednio po podaniu skóra może być nieznacznie obrzęknięta, jednak nie wpływa to istotnie na codzienne czynności. Obrzęk ustępuje zwykle po 48h.
W zależności od potrzeb, procedurę można powtórzyć. Rewitalizacja nie wymaga znieczulenia, jednak u bardziej wrażliwych pacjentek wykonujemy znieczulenie w formie kremu na 30 min przed zabiegiem.

Czy już czas?

Wraz z pojawieniem się pierwszych oznak wiotkiej skóry dłoni, warto rozpocząć zabiegi regenerujące. Same kremy nawilżające nie poradzą sobie z czynnikami drażniącymi, na które narażona jest skóra dłoni. Nie warto czekać do pojawienia się głębokich zmarszczek czy przebarwień, w myśl zasady, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Dzięki zabiegom rewitalizującym wykonywanym już we wczesnym wieku, możemy znacznie opóźnić proces starzenia się naszych dłoni i zachować ich świeży i młody wygląd przez długi czas.

Cennik

Kwas hialuronowy 1 ml 1200 zł
Kwas hialuronowy 2 ml 2000 zł
Profhilo Body 3 ml 1500 zł
Jalupro 3 ml 900 zł