Traumatologia narządu ruchu stanowi najtrudniejszy element współczesnej ortopedii. Starzenie się społeczeństwa, życie w pośpiechu, rosnąca popularność sportów kontuzjogennych stale dostarcza pacjentów na oddziały szpitalne. Nie wszystkie urazy mogą i muszą być leczone w ramach szpitala. Znakomita część z nich z powodzeniem może być leczona w ramach pomocy ambulatoryjnej.

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu, a także chcąc nie pozostawić pacjentów bez rzetelnej porady i pomocy, proponujemy Pacjentom leczenie w ramach Centrum Medycznego. Szeroka wiedzą oraz doświadczenie zdobyte po wielogodzinnych dyżurach szpitalnych stanowią filary jakości usług oferowanych w czasie konsultacji ortopedycznych.

Zapraszamy do skorzystania z tej oferty wszystkie te osoby, które zostały pozostawione ze swoim problem z chwilą wyjścia ze szpitala a także tym, którzy nie do końca wiedzą czy podejmowane działanie lecznicze jest odpowiednie.

W trakcie każdej wizyty problemy zdrowotne są wnikliwie analizowane. Warto na konsultację zabrać ze sobą wszelkie badania obrazowe (zdjęcia RTG, tomografu komputerowego, rezonansu magnetycznego) oraz karty informacyjne wcześniejszego leczenia.

Cennik

Konsultacja ortopedyczna 250 zł
Konsultacja ortopedyczna z badaniem USG 300 zł
Injekcje sterydowe (zastrzyk p/zapalny) +150 zł
Punkcja stawu +50 zł
Założenie gipsu syntetycznego + od 250 zł
Wystawienie dokumentacji medycznej/ zaświadczeń 250 zł