Usuwanie zmarszczek

Zmarszczki mimiczne są najczęstszym powodem wizyty w gabinecie medycyny estetycznej. Niemal każda konsultacja lekarska sprowadza się do redukowania, usuwania bądź przeciwdziałania progresji zmarszczek. Niewątpliwą zaletą poddawania się zabiegom przeciwzmarszczkowym w naszej Klinice jest fakt, iż pacjenci otrzymują konkretną i aktualną z badaniami i wiedzą medyczną poradę i plan leczenia oraz, co szalenie ważne, możliwość działania „tu i teraz”.

 

Przeciwdziałanie

„Lepiej zapobiegać niż leczyć” jest maksymą, która doskonale opisuje działania i terapie przeciwstarzeniowe, czyli anti-ageing. Trend ten zyskuje coraz szersze grono zwolenników na całym świecie. Pacjenci nie chcą czekać i obserwować pogłębiania się objawów starzenia, wolą przeciwdziałać w możliwie najbardziej naturalny sposób.

W dzisiejszych czasach mamy bardzo wiele sposobów przeciwdziałania powstawaniu zmarszczek. Do najpopularniejszych z nich zaliczamy:

  • Leczenie toksyną botulinową,
  • Terapie skóry z użyciem biostymulatorów tkankowych,
  • Nowoczesne procedury laserowe,
  • Zabiegi z użyciem naturalnych czynników fizycznych takich jak np. fala radiowa,
  • Stymulację mechaniczną stosowaną przy peelingach kwasowych czy mikroigłowych.

Redukcja zmarszczek

W sytuacji, gdy mamy już do czynienia z widocznymi objawami starzenia się skóry, warto udać się do Kliniki, która ma doświadczenie oraz dysponuje szerokim wachlarzem procedur leczniczych. W naszym Centrum jesteśmy w stanie zaproponować pacjentom terapie w oparciu o najlepsze i sprawdzone preparaty oraz doświadczenie płynące z wieloletniej pracy z pacjentem. Jako nieliczni możemy pochwalić się posiadaniem trenera medycyny estetycznej IBSA Derma Polska.

Na co dzień przetrwałe zmarszczki usuwamy przy użyciu:

  • Biostymulatorów tkankowych, np.: Viscoderm Hydrobooster
  • Peelingów frakcyjnych ablacyjnych,
  • Wypełniaczy tkankowych na bazie kwasu hialuronowego,
  • Toksyny botulinowej.

O sposobie leczenia powinien decydować lekarz po dokładnym zebraniu wywiadu lekarskiego, który obejmuje także wsłuchanie się w potrzeby konkretnego pacjenta. Dzięki tak szerokim możliwościom zabiegowym możemy zaproponować pacjentom procedury dopasowane do ich potrzeb, czasu rekonwalescencji oraz możliwości finansowych. 

Cennik wypełnianie zmarszczek

Viscoderm Hydrobooster 1300 zł
Kwas hialuronowy (1 ml) 1200 zł

Cennik wolumetria twarzy

Kwas hialuronowy (1 ml) 1200 zł
Kwas hialuronowy (2 ml) 2000 zł
Kwas hialuronowy (3 ml) 2500 zł
Hydroksyapatyt wapnia (Radiesse /1 amp.) 1500 zł
Hydroksyapatyt wapnia (Radiesse /2 amp.) 2500 zł
Kwas polimlekowy (1 amp.) 2500 zł