Zabieg Icoone to skuteczny i nieinwazyjny sposób na pozbycie się cellulitu, wiotkości skóry czy zlokalizowanej miejscowo tkanki tłuszczowej. Dlaczego warto wykorzystać Icoone do upiększania i regeneracji swojego ciała? Sprawdź!

 

Co to jest Icoone?

 

Icoone to technologia stanowiąca nową generację masażu podciśnieniowego, której działanie opiera się na stymulacji komórek do intensywnej pracy. Podczas tego zabiegu używane jest urządzenie wyposażone w głowicę masującą z rolkami, posiadającymi liczne otwory zasysające skórę, dzięki czemu można działać precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry. Rolki stosowane w Icoone wykorzystują różne rodzaje podciśnienia, które można dostosować do wymogów konkretnej osoby. Ponadto w zależności od kondycji skóry i efektów jakie pacjent chce uzyskać, specjalista zaleca odpowiednią liczbę zabiegów i odstępów między nimi. Zabieg wykonywany jest w specjalnym kombinezonie, który pozwala zachować higienę i chroni skórę przed przesuszeniem.

Nowoczesne zabiegi Icoone stosowane są do rozwiązywania różnych problemów estetycznych skóry. Jest to popularna metoda nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki, a także walki
z cellulitem, luźną skórą, obrzękami limfatycznymi czy bliznami.

Działanie urządzenia Icoone nie wpływa w żaden sposób na powstawanie mikrouszkodzeń zewnętrznych i rozciąganie skóry, dzięki czemu zabieg jest całkowicie bezpieczny. Masaż jest intensywny, ale wykonywany w granicach komfortu. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i podrażniona, ale stan ten ustępuje po kilku godzinach. To sprawia, że Icoone jest obecnie jednym z najczęściej wybieranych zabiegów na ciało, stanowiącym skuteczną alternatywę dla innych, bardziej inwazyjnych metod. Co ważne, posiada pozytywną opinię lekarzy flebologów, ponieważ nie wywołuje pękania naczynek krwionośnych a dodatkowo uelastycznia ich ściany.

 

Dla kogo jest wskazany zabieg Icoone?

 

Icoone poleca się osobom zmagającym się z różnymi estetycznymi problemami skóry czy obrzękami. Może być stosowany właściwie na całe ciało. Icoone daje możliwość dostosowywania parametrów zabiegowych do indywidualnych potrzeb pacjenta.

 

Wskazania do zabiegu Icoone:

  • cellulit,
  • wiotka skóra,
  • lekka otyłość miejscowa,
  • problemy naczyniowe (w tym obrzęki limfatyczne),
  • blizny,
  • sztywność mięśni,
  • zapalenia ścięgien,
  • starzenie się skóry.

 

Jakie efekty można uzyskać?

 

W zależności od tego z jakiego powodu i na jaki obszar wykonujemy zabieg, można mówić o różnego rodzaju efektach. Wszystkie efekty zabiegu Icoone są jednak związane z głęboką stymulacją odpowiednich warstw skóry, która skutkuje ujędrnieniem i uelastycznieniem, redukcją komórek tłuszczowych i zmniejszeniem obwodów ciała, a także zniwelowaniem obrzęków limfatycznych. Pierwsze efekty Icoone widoczne są już po wykonaniu jednego zabiegu, jednakże ostateczne rezultaty będą widoczne po wykonaniu całej serii.

Zalecana liczba zabiegów Icoone oraz ich częstotliwość omawiana jest indywidualnie podczas konsultacji przed zabiegiem. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji. W Centrum Medycznym Michalak we Wrocławiu dysponujemy najnowszą wersją urządzenia Icoone® Laser, które łączy w sobie masaż podciśnieniowy, światło oraz laser, gwarantując jeszcze lepsze efekty!