Poszukujesz zabiegu na usta, który poprawi ich wygląd utrzymując naturalny efekt? Idealnym rozwiązaniem jest wykonywany przez naszych lekarzy zabieg z użyciem preparatu Restylane Kysse. Restylane to jeden z najbardziej znanych wypełniaczy na świecie!

 

Czym jest Restylane Kysse?

 

Restylane Kysse to preparat przeznaczony do modelowania ust.  Zawiera usieciowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego, który jest naturalnym składnikiem skóry. Oprócz tego znajduje się w nim chlorowodorek lidokainy, czyli łagodna substancja znieczulająca, dzięki której zabieg jest komfortowy dla pacjenta. Opakowanie Restylane Kysse zawiera 1 ml preparatu w strzykawce, co w zupełności wystarcza do uzyskania naturalnego efektu pełnych i gładkich ust. Efekt utrzymuje się przez ok. 6-9 miesięcy (przez cały okres wchłaniania preparatu). Restylane Kysse jest specjalnie dopasowany do wymagającej okolicy ust, tak by efekt zabiegu był przewidywalny, a wchłanialność produktu następowało równomiernie.

Restylane jest liderem na rynku, co potwierdza kilkadziesiąt milionów zabiegów wykonanych na całym świecie. Produkowane w Szwecji preparaty Restylane to najwyższej jakości produkty stosowane do odmładzania, wypełniania zmarszczek
i rewitalizacji skóry. Skuteczność i wysoki profil bezpieczeństwa produktów Restylane zostały potwierdzone w wielu światowych badaniach klinicznych przeprowadzonych zgodnie z Evidence Based Medicine.

 

Zastosowanie:

  • zwiększanie objętości ust,
  • korygowanie i modelowanie kształtu ust,
  • uwydatnianie konturu ust,
  • niwelowanie drobnych zmarszczek wokół ust,
  • unoszenie kącików ust.

 

Sposób na piękne usta bez efektu sztuczności

 

Wiele pacjentek jest zainteresowanych zabiegiem nawilżenia i modelowania ust. Część z nich na początku obawia się jednak, że ostateczny efekt nie będzie zgodny z ich poczuciem estetyki – usta będą powiększone i gładkie, ale stracą swój naturalny urok. Tymczasem zabieg z użyciem preparatu Restylane Kysse to jeden z tych zabiegów, które umożliwiają nie tylko poprawę wyglądu ust, ale też odmłodzenie i odświeżenie twarzy, w sposób dopasowany do potrzeb i oczekiwań pacjentki. Wystarczy niewielka ilość usieciowanego kwasu hialuronowego podawanego wyłącznie w granicach czerwieni wargowej, aby podkreślić usta i poprawić ich nawilżenie, a jednocześnie zlikwidować smutny i zmartwiony wyraz twarzy, a nawet pewne niedoskonałości. Produkt Restylane Kysse to sprawdzony i bezpieczny preparat dedykowany do tego konkretnego zabiegu.

Nawilżone, zmysłowe, kuszące usta, ale bez przesadnego powiększenia – takie właśnie efekty daje zabieg z użyciem preparatu Restylane Kysse. Stosują go najlepsze kliniki i wybitni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w medycynie estetycznej. Zapraszamy do umówienia się na zabieg wykonywany przez dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej w Centrum Medycznym Michalak we Wrocławiu.